RADYO FORUM   TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK RADYO TOPLULUĞU. www.RadyoForum.com
Ana Sayfa  |  Yardım  |  Üyeler  |  Giriş  |  Kayıt
 
RADYO SİTESİ KURULUMU

Kendi Radyonuzu www.radyositesikur.com adresinden kurabilirsiniz. Kampanyalar Başladı. 

internetradyosu2.jpg (758×81)

CEPTEN RADYO YAYINI YAPMAK
GOLD Üyelerimiz Ücretsiz Olarak Cepten Radyo Yayını Artık Yapabilirler. Cep Telefonunuz ile Yayına Konuk Alabilir ve Cep Telefonunuzdan Radyonuzda Müzik çalabilirsiniz. Gold Bölümü İnceleyiniz. Detaylı Bilgi: 0850 303 60 30
Forum Ana Sayfası  »  Radyo Kategorisi  »  Diğer Radyolar ve Siteleri
 »  Seslichatles canlı sohbetler

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Seslichatles canlı sohbetler           (gösterim sayısı: 2.016)
Yazan Konu içeriği

boşluk

38hakan
[38hakan]

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 06.04.2016
İleti Sayısı: 5
Şehir: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Konu Tarihi: 01.12.2015- 21:10
Alıntı yaparak cevapla  


Seslichat insalar için önemli kaynalar'dan birisidir. İnsanların real hayatların'da ihtiyacı olduğu sohbet, eğlence ve arkadaşlık unusrlarını internet üzerin'den bu sistemde'de bulabiliyor. Ücretsiz olarak insanlara servis edilen bu seçenek yaklaşık 17 yıldır googlede bir çok anahtar kelime ile hizmet veriyor. Bu başlık altında çalışan siteler yazılı, sesli ve kameralı sohbet görüntülü sistemleri çalıştırmaktadır, Yani kişiler aradığı ve sohbet etmek istediği sistemi bu sitelerde çok rahat kullanarak keyifli zamanlar geçiriyor.   Sesli sohbet siteleri içerisin'deki ortamlar hiç bir sohbet sitelerin'de yoktur, Bu yerlerde canlı üzerine bir çok faktörler edilmektedir, Buda insanların ilgisini çekip beğenileri topladığı için bu sistemin binlerce kullanıcısı var ve halende olmaktadır.

http://www.seslichatles.com uzun süredir chat sohbet kategorilerinde hizmet vermiş ve halende hizmette olan bir sitedir. Bu site içerisin'de yapılan Sesli sohbet paylaşımları seviyeli ve saygılı sohbetlerdir. Konuklar için odalar içerisinde hazırlanmış farklı farklı ortamları vardır, Herkes istediği ortama üye olmadan, misafir olarak katılım yapabilir sohbetler edebilir. Ayrıca sitemiz de ücretsiz yetkili alımlarıda yapılmaktadır. Mekanı severseniz ve sürekli kalıcı olmak isterseniz yetkili arkadaşlara baş vurarak gerekli bilgiler doğrultusunda yetki alabilirsiniz. Türkiyeden ve avrupa ülkelerinden katılım yapan çok sayıda bay ve bayan ziyaretçilerle arkadaş olmak istiyor, sohbetler etmek istiyorsanız Seslichat kanallarını ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Yeni Başlık  Cevap YazForum Ana Sayfası  »  Radyo Kategorisi  »  Diğer Radyolar ve Siteleri
 »  Seslichatles canlı sohbetler

Forum Ana Sayfası

 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

Forum Yazılımı:   php Kolay Forum (phpKF)  ©  2007 - 2014   phpKF Ekibi

RADYO FORUM


Forum Mobil RSS


RADYOTELEKOM.COM Tarafından Host Edilmektedir. / RadyoHost