RADYO FORUM   TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK RADYO TOPLULUĞU. www.RadyoForum.com
Ana Sayfa  |  Yardım  |  Üyeler  |  Giriş  |  Kayıt
 
RADYO SİTESİ KURULUMU

Kendi Radyonuzu www.radyositesikur.com adresinden kurabilirsiniz. Kampanyalar Başladı. 

internetradyosu2.jpg (758×81)

CEPTEN RADYO YAYINI YAPMAK
GOLD Üyelerimiz Ücretsiz Olarak Cepten Radyo Yayını Artık Yapabilirler. Cep Telefonunuz ile Yayına Konuk Alabilir ve Cep Telefonunuzdan Radyonuzda Müzik çalabilirsiniz. Gold Bölümü İnceleyiniz. Detaylı Bilgi: 0850 303 60 30
Forum Ana Sayfası  »  Karışık  »  Önerdiğiniz Siteler ve Vb.
 »  Kartvizit Tasarımları

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Kartvizit Tasarımları           (gösterim sayısı: 1.593)
Yazan Konu içeriği

boşluk

resthit
[resthit]

Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 23.08.2019
İleti Sayısı: 40
Şehir: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

Konu Tarihi: 13.10.2021- 23:26
Alıntı yaparak cevapla  


Markanızın ya da firmanızın imajının bir parçası olan kartvizit tasarımları, online ortamda kullanabileceğiniz biçimlerde tasarlanabilmektedir. Logonuzu, yazı stilinizi ve isminizi ön plana çıkartacak yaratıcı tasarımlar için Dişli Medya’nın yaratıcı fikir ekibine güvenebilirsiniz. Markanızın renklerini vizyonuyla tanıtacak olan grafik çalışmalarımız, simge, illüstrasyon ve görsel kullanarak yaratıcı bir kartvizit ortaya koyacaktır.

Kartvizit Tasarımı Nedir?

Firmanızın ya da markanızın tanıtıcı bilgilerinin bulunduğu Kartvizit tasarımları, şahısların da kullanabileceği, genellikle 5.5 x 8.5 cm ölçülerinde olan kartlardır. Ancak son zamanlarda online alanda da kullanılmakta olan online kartvizit dijital platformlar üzerinde, firmanızın kurumsallığının görülmesini sağlayacak, önemli bir görsel bilgi sütunudur. Kurumunuzun numarası, kurumunuzu yöneten şahsın bilgileri ve yol tarifi gibi iletişim amaçlı kullanılan bir aracıdır.

Şirket logosu
Şahıs adı-Soyadı
Kişinin Unvanı
Gsm Numarası
Faks- Gmail Bilgileri
Web site adresi
Bulunması gereken bilgilerdir, bu bilgilerin kartvizit tasarımında kolay görünüm ve anlaşılır yazı stilleri kullanılarak özelleştirilmesi için yaratıcı fikirlere ihtiyacınız olabilir. Dişli medya, hem online alanda hem de genel alanda kullanabileceğiniz kartvizit tasarımlarını size sunacaktır.

Kartvizit Tasarımları Neden Önemlidir?

Kurumsal kimliğinizi ve firma sektörünüzün önemli isimlerini kapsayan kartvizit tasarımları, firmanızın iletişimi için kullanılması gereken özel bir çalışma gerektirmektedir. Firmanızın kurumsallığını, vizyonunu ve tanınır kılınmasını sağlayacak olan kartvizit, toplantı, eğitim ve event noktalarında firmanızın kısaca tanıtımını yapabileceğiniz bir imkan sunmaktadır. Sektörünüzle ilgili ihtiyaç duyulduğunda kişilerin elinin altında olacak bilgileriniz, hemen size ulaşmalarını ve bilgi almalarını sağlayacaktır. Kartvizit çalışmalarımızda, vizyonunuzu ve kurumunuzu temsil edecek yaratıcı fikirlerle tema oluşturur, yenilikçi bir tasarım imkanı sunarız.

Kartvizit Nasıl Tasarlanmalıdır?

Kartvizit firmanızın ya da markanızın ilk görünümüdür. Bunun için öncelik kurumsal bir kartvizit tasarımı için logonun konumlandırılması, isim ve renk yazı boyutlarının, fontlarının ayarlanmalısıdır. Grafik tasarım alanında yer alan kartvizit tasarımı, firmanızın sektörüne ve logosuna göre doğru renklerin de seçilmesine ihtiyaç duymaktadır. Parlak ya da mat renk seçimleri, yazı stili boyutları aynı zamanda bilgilerin kart üzerindeki konumu isteğe göre değil, belli bir bilgi ve tasarım amacı üzerinden yapılmaktadır.

Doğru yazı stilinin seçilmesi, renk tonlarının ve fontlarının ayarlanması, kartvizit boyutlarının seçilmesi, piksel özellikleri de bu doğrultuda yaratıcı ve bilgili tasarımcıların elinden geçerek ayarlanmaktadır. Dişli Medya bu noktada, kartvizit alanında profesyonel ve araştırmacı tasarımcılarla çalışarak, müşterilerinizin bilgileri saklayabileceği görsel olarak estetik tasarımlar üretecektir.

Arama motoru optimizasyonu olarak adlandırılan SEO, firmalar için eksiksiz çözümler üretmektedir.
Cvp:
Yazan Cevap içeriği

boşluk

dvrzener
[dvrzener]

Varsayılan Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 02.08.2022
İleti Sayısı: 1
Şehir: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder

Cevap Tarihi: 02.08.2022- 14:16
Alıntı yaparak cevapla  


Dijital kartvizit son zamanlarda klasikleşmiş kartvizitlerin önüne geçmiştir. Bunun temel nedenlerinden biri çevre kirliliğini önlemektir. Bu tarz kartvizitler şuan pek yaygınlaşmış olmasa da ileriki safhalarda oldukça trend olacağına eminim. Telefonda nfc özelliği olmasa dahi QR kodu sayesinde kullanabilmesi de bir artı.

Yeni Başlık  Cevap YazForum Ana Sayfası  »  Karışık  »  Önerdiğiniz Siteler ve Vb.
 »  Kartvizit Tasarımları

Forum Ana Sayfası

 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

Forum Yazılımı:   php Kolay Forum (phpKF)  ©  2007 - 2014   phpKF Ekibi

RADYO FORUM


Forum Mobil RSS


RADYOTELEKOM.COM Tarafından Host Edilmektedir. / RadyoHost